Pizzeria Biesiadowo
Serwuje zarówno tradycyjne placki włoskie, jak i pizze w regionalnej wersji - z dodatkiem boczku, sera góralskiego, żurawiny czy cebuli. Menu lokalu uzupełniają dania z kebabem, panierowane kurczaki oraz tradycyjne zupy. Klienci pizzerii mogą zaspokoić swój głód w niezwykle klimatycznym miejscu, zawierającym liczne elementy drewniane.
Restauracja Chata
Jedna ze słynniejszych, lidzbarskich restauracji, z bardzo bogatym i urozmaiconym menu. Serwuje m.in. pizzę prosto z pieca, świeże ryby oraz obiady domowe. W "Chacie" turyści mogą zarówno zaspokoić swój głód, jak i spędzić miło czas w towarzystwie przyjemnej muzyki. Restauracja zajmuje się też organizacją imprez okolicznościowych.
Restauracja Kejbar
Wyjątkowe miejsce zapoznające gości z kuchnią regionalną. Specjalnością "Kejbaru" są dania i zupy przygotowywane w oparciu o staropolskie przepisy. Smaczny i pożywny obiad można tu dostać już od 5 zł.
Punkty gastronomiczne na Plaży Miejskiej
Wodne szaleństwa na Plaży Miejskiej w Lidzbarku potrafią wyssać z człowieka całą energię. Aby ponownie się nią naładować, nie trzeba oddalać się od miejsca wypoczynku - na terenie plaży przez cały sezon czynny jest punkt gastronomiczny. Oferuje on dania, które doskonale zaspokajają mały i większy głód.

(Fot. Pixabay / CC0)